Bývanie v Hamuliakove

Predstavujeme vám pokojné bývanie v obci Hamuliakovo, len 11 km od Bratislavy. Rodinné domy sú postavené v krásnej lokalite plnej zelene, v bezprostrednej blízkosti hrádze. Okolie Hamuliakova predstavuje veľké možnosti na relax, športové aktivity a kompletnú občiansku vybavenosť.

Domy na predaj

Rodinné bývanie v prírode

Vychutnajte si nádherné okolie plné tónov zelených farieb. Rodinné domy sa nachádzajú uprostred prírody, kde vládne absolútne ticho. Vďaka blízkosti hrádze máte rôzne možnosti aktívneho pohybu ako na dlani.

Ľahká dostupnosť do Bratislavy

Rodinné domy v Hamuliakove sa nachádzajú necelých 11 km od hlavného mesta. V prípade, že nejazdíte autom, je možné využiť pravidelnú autobusovú dopravu.

Rýchlostná komunikácia R7

Výstavba rýchlostnej cesty R7, ktorá má za cieľ odľahčiť dopravu v špičke pre satelitné obce Bratislavy bola spustená v roku 2017 a časť obchvatu bola už uvedená do prevádzky v roku 2020.
Viac informácii sa dozviete na stránke www.obchvatbratislavy.sk

Výborná občianska vybavenosť

V obci Hamuliakovo nájdete obecný úrad, potraviny, poštu, materskú a základnú školu, či lekársku ambulanciu. Priaznivci športu ocenia futbalový štadión, ihrisko s umelým trávnikom, plážový volejbal, či detské ihriská pre tých najmenších.

Dokonalé športové vyžitie

V blízkom okolí sa nachádza hneď niekoľko miest, ktoré vám poskytnú dokonalé športové vyžitie.